o nas

Firma ECE Airtechnik – działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1996 roku. W tym czasie wypracowaliśmy i ugruntowaliśmy swoją pozycję jako wiarygodny partner oferujący profesjonalne rozwiązania w branży klimatyzacji i wentylacji.

Oferujemy usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz dostawy, montażu i serwisu urządzeń i systemów wentylacji i klimatyzacji.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przygotowanie optymalnych rozwiązań a profesjonalny zespół, posiadający wysokie kwalifikacje, stale podnoszone poprzez udział w licznych szkoleniach oraz stosowanie najnowocześniejszych narzędzi umożliwiają realizację najbardziej złożonych i problematycznych zagadnień.

Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, firm oraz przedsiębiorstw. Wśród naszych klientów znajdują się m. in firmy handlowe, usługowe, budowlane, restauracje, hotele, banki, szkoły, przychodnie, szpitale, stacje energetyczne i inne instytucje użyteczności publicznej.

Szanując czas swoich Zleceniodawców, nasze usługi realizujemy szybko i profesjonalnie.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując realizację do potrzeb i oczekiwań.

nasze referencje

NASZE CERTYFIKATY